top of page
PA_Office (17).jpg

Workshops

The Institute organises exclusive workshops focused on modern approaches to acquiring and handling information.

Deep and Dark web workshop (CZ only)

PRINCEPS Risk Intelligence Institute Vás zve na exkluzivní workshop, ve kterém se ponoříte do skrytých hlubin internetu. Naučíme Vás efektivně vyhledávat a pracovat s informacemi zásadně ovlivňujícími chod a strategické rozhodování Vaší organizace, o kterých jste možná ani nevěděli, že se dají najít.

Workshop vede Jan Černý, jeden z předních českých expertů na Open Source Intelligence, Technology Intelligence a Competitive Intelligence. Mimo výzkum a konzultační činnost pro soukromé firmy má bohaté zkušenosti s vedením workshopů a přednáší na katedře informačních technologií VŠE.

Workshop Vás mimo jiné ponoří do témat:

 

  • Rozdíly a podobnosti mezi surface, deep a dark webem

  • Mýty a fakta o dark webu

  • Jaké informace se dají na deep a dark webu najít

  • Co je to monitoring uniklých dat a proč je kritický pro každou organizaci

  • Jak s dark webem bezpečně pracovat

 

Kromě bohaté teorie je workshop koncipován tak, aby byl co nejvíce praktický. Problematika je tak představená pomocí reálných příkladů a ukázek využití získávání a práce s informacemi pro soukromý sektor.

Stále se zrychlující tempo digitalizace a rostoucí rozmanitost informačních zdrojů, i

s nástupem nových technologií jako je generativní umělá inteligence, dávají větší důraz na schopnost identifikace a práce s relevantními a strategicky důležitými informacemi. Tento workshop je tak určen pro každého, kdo chce a potřebuje mít správné informace pro co nejlepší rozhodování, včetně (nikoliv však výhradně) zástupců finančních, právnických, poradenských, či pojišťovacích firem a odborníků např. z výzkumných organizacích.

 

Předchozí znalost terminologie a postupů získávání informací na deep a dark webu není nutná. Workshop je určen pro úplné začátečníky či lehce pokročilé uživatele.

Datum: 4. června 2024
Čas: 10:00 - 16:00 (s přestávkami)
Místo konání:
Karlova 48, Praha 1

Cena: 3 500 Kč

Pro přihlášení nás kontaktujte na joinus@princepsinstitute.com 

 

Případné dotazy posílejte na stejnou emailovou adresu.

1653468303841.jpeg

Váš lektor, Jan Černý

bottom of page